Artimiausia atvirų durų diena - gruodžio 02 d.

ATVIRŲ DURŲ DIENA LAISVĖS 45A

Artimiausia atvirų durų diena – gruodžio 02 d.

Tai išskirtinė galimybė susipažinti su projektu, gyvai pamatyti butus bei teritoriją, ir gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus.

2023 m. gruodžio 02 d., 11:00 – 13:00 val.

Apie projektą

Išskirtinė Laisvės 45 A namų kokybė

Kokybė – vienas svarbiausių aspektų, renkantis naujus namus. Kaip ir visuose naujuose A klasės projektuose, taip ir šiuose namuose įgyvendinti naujausi ir pažangiausi sprendimai: ekonomiškas grindinis šildymas, optimali vėdinimo sistema (kondicionieriai, mini rekuperatoriai), sandarus sienų apšiltinimas, labai gera garso izoliacija.

Statydami naujus namus stengiamės į projektus įtraukti ir gamtą tausojančius atsinaujinančius energijos šaltinius. Ant namo stogo įrengta saulės elektrinė gamins elektrą namo bendrijos poreikiams, todėl gyvensite ne tik šiltai, bet ir ekonomiškai. Saulės elektrinė – saugi investicija į žaliąją energiją ir galimybė nepriklausyti nuo elektros kainų svyravimų.

Apie projektą
 • Patogumas

  Visi butai turi jaukius balkonus, o pirmieji aukštai – erdvias terasas, kuriose šviežiu ir grynų oru galėsite mėgautis ištisus metus.

 • Kokybė

  Šildomos grindys visuose butuose, saulės elektrinė ant namo stogo, gera garso izoliacija, kondicionieriai ir mini rekuperatoriai.

 • Saugumas

  Visą parą namus stebinčios vaizdo stebėjimo kameros, privati auto aikštelė, atskiras privažiavimas, dviračių saugykla.

 • Gamta

  Pro namų langus atsiveria Lūžių parkas, kuris taps puikia poilsio, aktyvaus sporto, laisvalaikio praleidimo vieta.

Miesto ir gamtos draugystė

Vietoje didmiesčiams būdingo triukšmo galėsite mėgautis tyla ir ramybe. 

Laisvės 45 A projektas vystomas ir miesto infrastruktūros, ir rekreaciniais objektais turtingoje vietoje. Vienas didžiausių privalumų – net 10 ha dydžio Lūžių parkas pačioje rajono širdyje. Butų kompleksas natūraliai susijungia su parko teritorija, kurioje įsitaisęs jaukus pušynėlis kvies ir vilios savo ramybe, medžių šnaresiu ir tyru oru.

Puiki ir namų lokacija – parko pakraščiai glaudžiasi prie Viršuliškių rajono gyvenamųjų namų kiemų, vidurinių mokyklų bei vaikų darželių. Patogiai pasiekiamas ir miesto šurmulys – centras, didieji prekybos centrai, sporto klubai, kavinės. Esame tikri, jog šiuose namuose atrasite ir gamtos ramybę, ir miesto žavesį.

Namai arčiau gamtos
KOKYBĖ GARANTUOTA

Dėmesys detalėms ir jūsų patogumui

 • Stilingi ir ilgaamžiai
  Namo fasadui pasirinktos klinkerio plytelės – viena patvariausių fasado apdailos medžiagų, kuri ne tik yra ilgaamžė, bet ir atrodo labai prabangiai ir stilingai.
 • Tylūs ir jaukūs
  Šiuolaikiniai gyventojai itin vertina namų ramybę, tad įrengę akustines lubas laiptinėse, pasirūpinome, jog kaimynų keliami garsai nekeltų diskomforto.
 • Saugūs ir patogūs
  Kiekviename bute įmontuotos vaizdo telefonspynės, todėl visada žinosite, kada ateina paštininkas, kaimynas, o kada į namus pasibeldžia nekviesti svečiai.
parduodami nauji butai vilniuje viršuliškėse laisves 45A