Apie projektą

Išskirtinė Laisvės 45 A namų kokybė

Kokybė – vienas svarbiausių aspektų, renkantis naujus namus. Šiame A klasės projekte įgyvendinti naujausi ir pažangiausi sprendimai: saulės elektrinė ant stogo, ekonomiškas grindinis šildymas, optimali vėdinimo sistema (kondicionieriai ir mini rekuperatoriai visuose butuose), sandarus sienų apšiltinimas bei šiuolaikiškas ir ilgaamžis klinkerio fasadas.

Šiame name yra tik 34 butai, o kiekvienas jų suprojektuotas su mintimi apie jaukumą ir praktiškumą, siekiant užtikrinti ramybę ir privatumą gyventojams. Itin gera garso izoliacija, erdvios laiptinės su akustinėmis lubomis, saugi ir uždara kiemo teritorija tikrai patiks vertinantiems asmeninę erdvę bei kokybišką aplinką.

Apie projektą
 • Jaukumas

  Visi butai turi jaukius balkonus, o pirmieji aukštai – erdvias terasas, idealiai tinkančias poilsiui ir šeimos vakarams.

 • Kokybė

  Šildomos grindys, kondicionieriai ir mini rekuperatoriai visuose butuose, saulės elektrinė ant namo stogo ir gera garso izoliacija.

 • Saugumas

  24/7 vaizdo stebėjimo kameros, saugoma automobilių stovėjimo aikštelė ir atskiras įvažiavimas užtikrins jūsų ir jūsų šeimos saugumą.

 • Gamta

  Pro namų langus atsiveria Lūžių parkas, kuris taps puikia poilsio, aktyvaus sporto, laisvalaikio praleidimo vieta.

Miesto pulsas ir gamtos ramybė

VISI MIESTO INFRASTRUKTŪROS PRIVALUMAI

Laisvės 45 A – unikalus derinys tarp miesto gyvenimo ir gamtos grožio. Greitai pasiekiamas miesto ir pramogų centrai užtikrins visus miesto teikiamus privalumus, o per žingsnį esančios vidurinės mokyklos, darželiai ir prekybos centrai garantuos patogų kasdienį gyvenimą.

Natūraliai su parko teritorija susijungiantis butų kompleksas yra puikus miesto ir gamtos draugystės pavyzdys.10 ha dydžio parko teritorijoje įsikūręs jaukus pušynėlis kvies ir vilios savo ramybe, medžių šnaresiu ir tyru oru ilgų vakaro pasivaikščiojimų metu. Tai namai, kuriuose atrasite ir gamtos ramybę, ir miesto žavesį.

Namai arčiau gamtos
KOKYBĖS GARANTIJA

Dėmesys detalėms ir jūsų patogumui

 • Stilingi ir ilgaamžiai – Namo fasadui pasirinktos klinkerio plytelės – viena patvariausių fasado apdailos medžiagų. Ji ne tik suteikia stilingą ir prabangią išvaizdą, bet ir užtikrina ir ilgaamžiškumą.
 • Tylūs ir jaukūs – Laiptinėse įrengtos akustinės lubos ir puiki garso izoliacija butuose užtikrina, kad kaimynų keliami garsai nedrums namų ramybės.
 • Saugūs ir patogūs – Vaizdo telefonspynės kiekviename bute leis visada žinoti, kokie svečiai prie durų, o saugi ir uždara namo teritorija užtikrins jūsų privatumą ir ramybę.
parduodami nauji butai vilniuje viršuliškėse laisves 45A